Burns Marvin guitarra eléctrica

Burns Marvin guitarra eléctrica

Vendido: April 23, 2023, 6:38 pm

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Gyűjteményből eladó prémium hangszerkülönlegesség!

A Shadows gitárosának signature modellje, 40-edik évfordulós 2004-es limited edition sorozat 1577-es számú darabja.

Csere/beszámítás sajnos nem lehetséges.

www.burnsguitars.com

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
10%
Laserworld EL-230RGB MKII
£ 52,322.00

£ 47,090.00

Ver
38%
Presonus StudioLive 16.0.2 USB
£ 349,677.00

£ 216,800.00

Ver
7%
MA Lighting grandMA3 onPC Com. Wing Bundle
£ 2,555,774.00

£ 2,376,870.00

Ver
13%
HK Audio Linear 5 MKII 110 XA
£ 415,784.00

£ 361,732.00

Ver