Blasius Oldstone bajo eléctrico

Blasius Oldstone bajo eléctrico

Vendido: February 19, 2025, 10:04 pm

Buscar anuncios activos

Buen estado [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó Blasius Oldstone 5 húros legyezőbundos (34-36 menzúra) basszusgitár.2 db Delano dominó pu, Zolkow elektronika.0.bundos, illetve van egy led ami az elem töltöttségét jelzi.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
21%
dB Technologies Ingenia IG4T
711 692 Ft

562 237 Ft

Ver
12%
Sennheiser XSW IEM B-Band IE100Pro CL Set
207 045 Ft

182 200 Ft

Ver
beyerdynamic TG D58

63 700 Ft

Ver
19%
Audio-Technica ATW-3255 DF2 Twin Charger Set
697 847 Ft

565 256 Ft

Ver