Blasius Oldstone 5 bajo eléctrico

Blasius Oldstone 5 bajo eléctrico

Vendido: January 3, 2025, 7:29 pm

Buscar anuncios activos

Buen estado [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Új Blasius hangszer vásárlás miatt eladó ez a remek passzív Blasius jazz bass. Változó menzúra. A pontos tulajdonságokat a képeken megtalálod.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
8%
Midas M32 Live Case Bundle
1 238 745 Ft

1 139 645 Ft

Ver
28%
Audix OMX-E
46 097 Ft

33 190 Ft

Ver
12%
Allen & Heath AB168
449 807 Ft

395 830 Ft

Ver
Lewitt MTP W950

275 081 Ft

Ver