Beetronics Overhive pedal

Beetronics Overhive pedal

Vendido: May 6, 2024, 6:09 pm

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó egy szobában kipróbált új Beetronics Overhive pedál makulátlan állapotban első tulajdonosától. Kerek meleg tónusa megőrzi a gitár és az erősítő karakterét, ugyanakkor nagyon együtt él a pengetés dinamikájával. A csöves hatást erősíti. Nagyon érthetően átszól a mixen és fülnek kellemes a hangkitartása.
Sokoldalú kapcsolási lehetőség. Body plusz mélyeket tesz a hangképhez, míg a Hive kapcsoló testesebbé teszi a hangzást. Emellett a klasszikus hangerő, hangszín és gain (Honey) poti.
Ez egy medium gain overdrive pedál, tehát nem zúzásra, hanem elsősorban blues-rock alapú játékra ajánlott, amit a vintage-relic külső is hangsúlyoz.
Kézzel készült minőségi alkatrészekből, made in USA.

Posta, futár Ok. Csere, beszámítás köszönöm nem!

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
8%
Midas M32 Live Case Bundle
1 238 745 Ft

1 139 645 Ft

Ver
28%
Audix OMX-E
46 097 Ft

33 190 Ft

Ver
12%
Allen & Heath AB168
449 807 Ft

395 830 Ft

Ver
Lewitt MTP W950

275 081 Ft

Ver