Audio-Technica PRO 31 micrófono

Audio-Technica PRO 31 micrófono

Vendido: April 27, 2024, 2:07 pm

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Audio-Technica PRO 31 típusú dinamikus kardioid énekmikrofon kapcsolóval felszerelve, párnázott hordtáskával együtt tökéletes állapotban eladó.
Frekvenciatartomány 60 Hz - 13 kHz, Impedancia 600 Ohm, Súly 310 g

Infó:
www.audio-technica.com

Foxpost az árban.

Promotion

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
20%
DBX 286 S
£ 65,500.00

£ 52,400.00

Ver
Yamaha Stagepas 1K MK2

£ 421,714.00

Ver
12%
Flyht Pro Accessory Case 80x60x60 Wheels
£ 166,705.00

£ 146,700.00

Ver
11%
Sennheiser E 935 Stand Cable Bundle
£ 65,281.00

£ 58,100.00

Ver