Aguilar Agro pedal de distorsión para bajo

Aguilar Agro pedal de distorsión para bajo

Vendido: September 16, 2025, 9:45 pm

Buscar anuncios activos

Buen estado [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó használt Aguila Agro basszusgitár torzító pedál. Minden működik rajta tökéletesen.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
36%
Audix OMX-M
51 859 Ft

33 190 Ft

Ver
5%
ChamSys MagicQ Mini Connect Bundle
424 607 Ft

403 377 Ft

Ver
21%
Mackie Thump 210
124 557 Ft

98 400 Ft

Ver
15%
LD Systems MEI 100 G2
94 235 Ft

80 100 Ft

Ver