- sala de ensayo

Yesterday, 8:07 pm

Buen estado [usado]
EN VENTA

Valoración: 100% Positiva (4)

Magyarország

£ 12.00

 
...

Descripción

Kiadó silent/fülmonitoros próbaterem a 12 kerületben, Budagyöngyéhez közel!

Hálóbőrös dobfelszerelés (duplázó megoldható), egyszerre 8stereo fülmonitor lehetőség, professzionális 32csatornás presonus keverő, ablakkal ellátott helység.
Csak hangszert kell hozz, esetleg saját fejhallgatót/fülhallgatót/mikrofont.
Ingyenes parkolás, bkv-val is elérhető, kb 10p a Széll Kálmántól.
Kiváló profiknak műsor összerakásra, fülmonitoros színpad szimulálására.
Alkalmatlan kezdő heavy metál/4hagszórós marshall stack kedvelőknek.
Gitár, bassgitár, keyboard, padlómulti bérlés lehetséges.
5eFt/H.
tel: 70 31 21 nullanullahárom délután

Envío

Opciones de entrega: Recogida en persona

Reseña relacionada

Si tienes experiencia con el artículo anunciado, por favor ayuda a otros y sube una reseña.

Puedes leer todas las revisiones de nuestros miembros aquí »

Contacto

Valoración: 100% Positiva (4)

La membresía comienza el: February 21, 2012, 1:30 am
Último inicio de sesión: Today, 12:15 am

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
11%
Stairville BEL1 Tourpack 6
£ 245,393.00

£ 218,400.00

Ver
Midas M32R Live

£ 761,542.00

Ver
17%
Audio-Technica ATW-3255 DF2 In Ear Day Bundle
£ 403,708.00

£ 335,078.00

Ver
17%
hearos 33 UNIFIT
£ 226,386.00

£ 187,900.00

Ver