- Gitárhevederek oferta de paquete

Yesterday, 6:43 pm

Buen estado [usado]
EN VENTA
aadm

Valoración: 100% Positiva (1)

Magyarország

£ 31.74

 
...

Descripción

Eladó gitárhevederek egyben vagy külön-külön. A legtöbb alig használt állapotban van, van ami teljesen új, és van ami eléggé megviselt.

Sorrendben balról jobbra:

- Ernie Ball heveder (straplockal egyszer használt) - 3000 Ft
- Planet Waves basszusgitár heveder (straplockal egyszer használt) - 8500 Ft
- GHS heveder (straplockal használt, újszerű állapotban) - 2500 Ft
- Planet Waves heveder (straplockal használt, megviselt állapotban) - 1000 Ft

Egyben elvihető 14.000 Ft-ért. Budapest 11. kerületben átvehetőek.

Envío

Opciones de entrega: Recogida en persona
Lugar(es) de Recogida Posible(s): Budapest

Reseña relacionada

Si tienes experiencia con el artículo anunciado, por favor ayuda a otros y sube una reseña.

Puedes leer todas las revisiones de nuestros miembros aquí »

Contacto

aadm

Valoración: 100% Positiva (1)

La membresía comienza el: January 24, 2022, 4:42 pm
Último inicio de sesión: Yesterday, 11:33 pm

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
13%
Radial Engineering Pro D2
£ 86,310.00

£ 75,090.00

Ver
11%
Crown XLS 1502
£ 188,202.00

£ 167,500.00

Ver
16%
the box pro Achat Mini Bundle
£ 199,405.00

£ 167,500.00

Ver
50%
Eurolite LED GF-100 Gobo Flower
£ 74,580.00

£ 37,290.00

Ver