- Beatbuddy batería electrónica

- Beatbuddy batería electrónica

Vendido: December 16, 2021, 7:54 pm

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Beatbuddy dobgép eladó. Újszerű, soha nem használtam, csak kipróbáltam. Csere nem érdekel.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
19%
Yamaha QL5
7 373 747 Ft

5 972 735 Ft

Ver
5%
HK Audio Sonar 112 Xi
165 789 Ft

157 500 Ft

Ver
28%
LAB Gruppen C 28:4
942 304 Ft

678 459 Ft

Ver
Audix DP7 Drum Microphone Set

361 950 Ft

Ver