Nektar Lx61+ midi keyboard

Nektar Lx61+ midi keyboard

Verkauft: December 3, 2025, 9:45 pm

Aktive Anzeigen suchen

Neu, geöffnet
VERKäUFLICH

Magyarország

Beschreibung

Eladó gyakorlatilag új midi billentyűzet és controller egyben.
A home stúdiómba vettem, de nem volt időm gyakorlatilag használni. Kategóriájának egyik legjobb midi billentyűzete.
www.hangszeraruhaz.hu
Átvétel Budapesten, esetleg posta.

Special offer

Roland FP-10

Roland FP-10

Promotion

verbundene Anzeigen

Das Angebot gilt nur bis zum 2. Juni 2026.
14%
hearos 35 UNIFIT
262 326 Ft

225 600 Ft

Anzeigen
13%
Expolite TourLED 50 XCR RGBW IP Bundle
1 296 838 Ft

1 128 249 Ft

Anzeigen
9%
Seeburg Acoustic Line A3
414 245 Ft

376 963 Ft

Anzeigen
14%
Smoke Factory Tour Hazer II-S
526 083 Ft

452 431 Ft

Anzeigen