KRK Rokit 5 G3 aktive monitore

KRK Rokit 5 G3 aktive monitore

Verkauft: March 17, 2021, 3:24 pm

Aktive Anzeigen suchen

Wie neu [gebraucht]
VERKäUFLICH

Magyarország

Beschreibung

Eladó sorba került egy hobbi zenélés / zenehallgatás céljából használt Rokit 5, 3. generációs monitorpár. 4 éve vettem és kízárólag itthon használtam. Tökéletes műszaki állapotban, szobahangerőn hallgattam, kitekerve soha nem volt. A boundary EQ a hátán jópofa dolog amivel tudod némiképp befolyásolni a szobád akusztikai körülményeit, ami sajnos nekem is megvolt.

Átvenni Biatrobágyon / Gárdony vonalon.

köszönettel, Varga Tamás

verbundene Anzeigen

Das Angebot gilt nur bis zum 2. Juni 2026.
23%
Ape Labs ApeCoin V2 USB Set of 4
112 208 Ft

86 400 Ft

Anzeigen
LD Systems Stinger Sub 18A G3

413 108 Ft

Anzeigen
19%
the t.bone IEM 100 - 863 Mhz
83 333 Ft

67 500 Ft

Anzeigen
14%
Waves eMotion LV1 Classic Bundle
4 875 157 Ft

4 192 635 Ft

Anzeigen