Kemper Stage + Táska modelliergitarrenverstärker

Kemper Stage + Táska modelliergitarrenverstärker

Verkauft: March 16, 2026, 9:05 am

Aktive Anzeigen suchen

Wie neu [gebraucht]
VERKäUFLICH

Magyarország

Beschreibung

Eladóvá vált kihasználatlanság miatt egy Kemper Profiler Stage multieffekt processzor.

A készülék kizárólag home stúdióban volt használva, karcmentes, újszerű állapotban van.

FONTOS: A képen látható expression pedál már elkelt. Az ar ennek megfeleloen modositva.

Eredeti Kemper Gig Bag vastagon párnázott táska.

Ár: 330000 Ft

Das Angebot gilt nur bis zum 2. Juni 2026.
Hörluchs Custom Allround HL5300

£ 331,682.00

Anzeigen
9%
Vari-Lite FLX S24 Bundle
£ 737,680.00

£ 671,289.00

Anzeigen
7%
Stairville DJ Lase RGB Pro 2000 Bundle
£ 340,418.00

£ 316,589.00

Anzeigen
beyerdynamic M 160 (2023)

£ 301,118.00

Anzeigen