Ibanez RG421EX-BKF e-gitarre

Today, 12:29 pm

Wie neu [gebraucht]
VERKäUFLICH
Fekete Márton

Beurteilung: 100% Positiv (2)

Magyarország

140 000 Ft

 
...

Beschreibung

Kihasználatlanság miatt eladóvá vált ez a teljesen újszerű állapotú, kb másfél éve vásárolt Ibanez RG421EX-BKF 6 húros elektromos gitár. Minden hardware eredeti gyári, alig volt használatban, szobalakó volt, 5 állású pickup váltó és kiváló hangzású eredeti gyári Ibanez Quantum passzív hangszedők. Nagyon jó felépítésű, masszív konstrukció, optimális súly kiváló balansszal, átmenő húros húrláb.

Versand

Lieferoptionen: Selbstabholung
Mögliche Abholorte: Budapest, 9. ker

Verknüpfter Testbericht (1)

Sie können alle Bewertungen unserer Mitglieder lesen here »

Kontakt

Fekete Márton

Beurteilung: 100% Positiv (2)

Beginn der Mitgliederschaft: February 18, 2019, 8:03 pm
Letzter Eintritt: Today, 1:45 pm

verbundene Anzeigen

Das Angebot gilt nur bis zum 2. Juni 2026.
Lewitt MTP 5 S

44 890 Ft

Anzeigen
10%
RCF NX985A/8004-AS Power Tower
5 868 909 Ft

5 282 018 Ft

Anzeigen
13%
RCF NX 10-SMA
433 291 Ft

376 963 Ft

Anzeigen
Lewitt MTP 5

41 090 Ft

Anzeigen