Gator Les Paul hochwertige harthülle

Gator Les Paul hochwertige harthülle

Verkauft: March 16, 2025, 5:49 pm

Aktive Anzeigen suchen

Wie neu [gebraucht]
VERKäUFLICH

Magyarország

Beschreibung

Üdv eladó a képeken látható kifogástalan új állapotú lespaul keménytok, párszor volt benne hangszer, a lakást nem hagyta el soha, most megüresedett, így nincs rá szükségem. Ha van egy explorer keménytokod akkor arra szívesen elcserélném. Posta a vevő terhére mehet.

verbundene Anzeigen

Das Angebot gilt nur bis zum 2. Juni 2026.
16%
the t.bone free solo Twin PT 520 MHz
149 524 Ft

125 600 Ft

Anzeigen
19%
Fun Generation PicoBeam 30 Quad LED
59 988 Ft

48 590 Ft

Anzeigen
14%
Varytec Colors StarBar 12
52 198 Ft

44 890 Ft

Anzeigen
8%
Sennheiser 600 Drum Set
365 508 Ft

336 267 Ft

Anzeigen