Charvel Pro-Mod DK22 e-gitarre

Charvel Pro-Mod DK22 e-gitarre

Verkauft: December 4, 2025, 11:18 pm

Aktive Anzeigen suchen

Guter Zustand [gebraucht]
VERKäUFLICH

Magyarország

Beschreibung

Üdvözlet!
Eladó a képeken látható Charvel Pro-Mod DK22 típusú elektromos, electric blue színben. 2022-be vásároltam, első tulaja vagyok. Látszódnak rajta kisebb sérülések, sokat volt színpadon az elmúlt három évben. A gitár nagyon kényelmes, igazi ˝shred-machine˝, egy modern strat.
Főbb jellemzői:
- Éger test
- Roasted maple nyak és fogólap
- Átmenő rádiusz 12˝-16˝
- 22 bund
- Gotoh 510 tremolo
- Pickupok: Seymour Duncan Custom Hot Rails Strat SHR-1B (híd), Custom Seymour Duncan Flat Strat SSL-6 Single-Coil (középen), Custom Seymour Duncan Flat Strat SSL-6 RWRP Single-Coil (nyaknál)
- 5 állású kapcsoló
- Hangerő poti : 500K EVH® Bourns®, rendkívül könnyű tekerni.
- Tone poti: ˝No-load˝ tone poti, ami az jelenti, hogy ha 10-es álláson van akkor olyan, mintha nem lenne benne az áramkörben. 9-es álláson viselkedik úgy, mintha egy tradicionális tone poti lenne.
- Locking hangolókulcsok
Ajándékba adok hozzá egy Charvel félkemény tokot, ez gyárilag nem tartozéka.
Köszönöm, ha megnézed.

verbundene Anzeigen

Das Angebot gilt nur bis zum 2. Juni 2026.
18%
dB Technologies DVA K5
£ 511,250.00

£ 419,225.00

Anzeigen
17%
Vari-Lite FLX S48
£ 1,127,022.00

£ 935,428.00

Anzeigen
Shure PSM 300 Premium K3E

£ 343,628.00

Anzeigen
LD Systems ANNY 8 Grey

£ 160,600.00

Anzeigen