Castone electronic CTA-1200P mixer verstärker
Verkauft: February 19, 2024, 5:01 pm
Aktive Anzeigen suchen
Wie neu [gebraucht]
VERKäUFLICH
Magyarország
Beschreibung
Castone CTA-1200P 100V-os keverőerősítő.
Van egy 4- 16 ohm -os kimenete ahová egy nagyobb hangfalat is rá lehet kötni.
Vonalszintű és 100V-os 120W terhelhetőségű kimenettel is rendelkezik.
kimenő teljesítmény 120W
hangsugárzó kimenet 100V, 70V, 4-16 Ohm
frekvencia átvitel 80Hz-19kHz
mikrofon bemenet 6,3-as Jack, (MIC1 Paging funkcióval), aszimmetrikus, 2mV/10kOhm
vonal bemenet RCA L-R, aszimmetrikus, 150mV/10kOhm
vonal kimenet 2 x RCA L-R
mérete 482 x 88 x 360mm, 2U magas