Behringer UMC 204HD external sound card

Behringer UMC 204HD external sound card

Verkauft: February 4, 2020, 9:18 am

Aktive Anzeigen suchen

Guter Zustand [gebraucht]
VERKäUFLICH

Magyarország

Beschreibung

Kedves Mindenki!

Eladó sorba kínálom,nem neves híres gyártótól de jó eresztésű jó állapotú 1 éves külső hangkártyámat. A
Keveset használtam. Első tulajtól nem dohányzó,garázsban vagyis lakásban tartott,ez látszik is rajta. Aki egy jó ár érték arányú külső hangkártyát keresakkor ez a neki való.Igazából amikor vettem,engem is ez győzött meg,nagyon sokoldalú cucc....sok konkurens cég kártyáját próbáltam de azok vagy túl drágák voltak vagy nagyon sok volt a zajszintjük.... Átálltam az analóg dolgokra,illetve vettem Boss katanát ezért is adom el.
Alkudozóknak jelzem hogy ez nem az olcsóbb 202es modell
Extrák:
-2 bemenet amik külön vezérelhetőek
-Midi IN/OUT
-Playback outs
-Fantomtáp (+48V)
-Stereo kimenet
Stb..

Szép öblös durva odavágós metál hangzás

Ha érdekel gyere nézd meg próbáld ki,én elszeretném adni ha nem vagy durva alkudozó biztosan megyegyezünk
A nap süssön le rátok!

verbundene Anzeigen

Das Angebot gilt nur bis zum 2. Juni 2026.
13%
Expolite TourLED 50 XCR RGBW IP Bundle
£ 1,296,838.00

£ 1,128,249.00

Anzeigen
9%
Seeburg Acoustic Line A3
£ 414,245.00

£ 376,963.00

Anzeigen
14%
Smoke Factory Tour Hazer II-S
£ 526,083.00

£ 452,431.00

Anzeigen
Yamaha MG12 XU

£ 141,500.00

Anzeigen