- állás

2020.01.06. 16:59

Jó állapotú (használt)
ELADÓ

INAKTÍV HIRDETÉS

Magyarország

--- LEJÁRT HIRDETÉS !!! --- INAKTÍV HIRDETÉS --- LEJÁRT HIRDETÉS !!! --- INAKTÍV HIRDETÉS ---

MK Discotechnika Kft.

Értékesítési munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest

Fizetés: Nettó 220000 - 270000 / hónap

ÉRTÉKESÍTŐ MUNKALEHETŐSÉG BUDAPESTEN

Folyamatosan bővülő hang-, és fénytechnikai vállalkozásunk Budapest 7. kerületben működő szaküzletébe keresünk üzletveztőt, értékesítőt!

Feladatok:

Az üzlet vezetése, rendben tartása, érdeklődők, vásárlók kiszolgálása, termékbemutatás, számlázás, telefonhívások fogadása, árajánlatírás, rendelések kezelése, stb.

Elsődleges feltétel a kiváló kommunikációs képesség és jó műszaki érzék.

Olyan embert keresünk, aki szívesen elmélyülne a hang- és fénytechnika világában és lelkesedéssel tudná a feladatot végezni.

Hangtechnikai tapasztalat nem feltétel, megfelelő intelligenciával és műszaki érzékkel rendelkezők pillanatok alatt el tudják sajátítani az ismereteket.

Üzlet nyitvatartási ideje:

H-P: 11-19ó

SZ: 10-16ó

Olyan embert keresünk, aki ténylegesen jól terhelhető, ha az üzlet megkívánja akár hétvégén is bevethető.

Teljes munkaidős állás, (iskola vagy más munka mellett nem végezhető!)

Kezdő órabér: 1.200 Ft/óra

Szombat: +50%

Vasárnap: +100%

Értékesítési jutalék: 1% (havi 30-50e)

Év végi prémium!

A ki nem vett szabadságokat év végén kifizetjük!

Elérhető NETTÓ fizetés némi túlórával és az értékestési jutalékkal: 220.000 Ft - 270.000 Ft

Megfelelő motiváltság és megfelelő időbefektetés mellett ez az összeg akár magasabb is lehet!

A csapatot 30 év körüli tagok alkotják, jelen esetben is egy fiatal, rugalmas, jól terhelhető 22-40 közötti személyt választanánk, aki biztosan jól beilleszkedne a csapatba.

Kiváló hangulatú, jelenleg 12 fős csapat vagyunk, ahol biztosan jól érezné magát a jelentkező.

Feladatok:

Hang-, és fénytechnikai üzlet vezetése

Érdeklődők, vásárlók kiszolgálása

Termékbemutatás

Számlázás

Telefonhívások fogadása

Árajánlatírás

Rendelések kezelése

Webes vásárlókkal kapcsolatfelvétel

Elvárások:

Érettségi

22-40 év közötti életkor

B kategóriás jogosítvány

Jó megjelenés és kommunikáiós képesség

Jó terhelhetőség

Megfelelő műszaki érzék

Olyan embert keresünk, aki szívesen elmélyülne a hang- és fénytechnika világában és lelkesedéssel tudná a feladatot végezni. Hangtechnikai tapasztalat nem feltétel, megfelelő intelligenciával és műszaki érzékkel rendelkezők pillanatok alatt el tudják sajátítani az ismereteket.

Előnyök:

Kereskedelmi végzettség

Értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

A csapatot 30 év körüli tagok alkotják, jelen esetben is egy fiatal, rugalmas, jól terhelhető 22-40 közötti személyt választanánk, aki biztosan jól beilleszkedne a csapatba. Kiváló hangulatú, jelenleg 12 fős csapat vagyunk, ahol biztosan jól érezné magát a jelentkező.
Ehhez a hangszerhez gyorsteszt még nem került feltöltésre. Ha vannak tapasztalataid kérjük segíts másoknak, küldjed be még ma!
Teszt feltöltése itt »

A felhasználók által feltöltött összes tesztet itt találod »

Kapcsolódó hirdetések